با خدمات پنل پیامک یک پوز آشنا شوید

امکانات پنل اس ام اس یک پوز

پنل پیامک یک پوز سامانه پیامکی معمولی نیست! یک ابزار قدرتمند است برای آنکه مشتری را جذب کنید، از او نگهداری کنید، یک رابطه پایدار بسازید و خدمات بهتری ارائه دهید. وقتش رسیده که نگاهی بزرگ‌تر به پیام کوتاه داشته باشیم.

ارسال پیامک از روی نقشه

کاربرد این امکان بسیار ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ های انبوه ، اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد به همین خاطر بهترین پنل اس ام اس هستیم کاربرد این امکان بسیار ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ های انبوه ، اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد به همین خاطر بهترین پنل اس ام اس هستیم

گزارش کامل پیامک‌های ارسالی و دریافتی

دسترسی کامل به ریز جزئیات پیامک های ارسالی را، بر اساس شناسه ارسال، متن، زمان، وضیعت (در حال ارسال، رسیده به گوشی، نرسیده و…) به همراه ریز جزئیات پیامک های دریافتی خود را بر اساس شناسه، متن، شماره ارسال کننده، شماره دریافت کننده و تاریخ ارسال خواهید داشت.

کارت ویزیت پیامکی

بانک شماره یک پوز بر اساس استان ، شهر ، منطقه و محله طبقه‌ بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید

ارسال در آینده

بانک شماره یک پیامک بر اساس استان ، شهر ، منطقه و محله طبقه‌ بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید

ارسال پیامک گروهی

بانک شماره یک پیامک بر اساس استان ، شهر ، منطقه و محله طبقه‌ بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید

ارسال از طریق کد پستی

بانک شماره یک پیامک بر اساس استان ، شهر ، منطقه و محله طبقه‌ بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید

دفترچه تلفن اختصاصی

کاربرد یک پیامک بسیار ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ های انبوه ، اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد به همین خاطر بهترین پنل اس ام اس هستیم کاربرد یک پیامک بسیار ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ های انبوه ، اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد به همین خاطر بهترین پنل اس ام اس هستیم

عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن

در زمان ایجاد دفتر تلفن می‌توانید یک کلمه کلیدی تعریف کنید تا مشتری شما بدون وارد کردن شماره تلفن هم بتونه عضو باشگاه مشتریان بشه.

کافی هست کلمه کلیدی تعریف شده رو به شماره اختصاصی پنل پیامک ارسال کنه و عضو باشگاه بشه.

این قابلیت برای زمانی هست که تبلیغات آفلاین (پخش تراکت و …) انجام دادید و میتونید این گزینه رو استفاده کنید.

پیامک مناسبت و یادآوری پیامکی

حس قشنگی هست وقتی صبح روز تولد از خواب بیدار میشید و روی گوشی پیامک اومده که روز تولد رو تبریک گفتن و برای شما کد تخفیف در نظر گرفتن.

با این قابلیت میتونید مشتری رو وفادار کنید.

برگزاری نظرسنجی و قرعه کشی

از طریق این قابلیت میتونید از مشتری بخواید نسبت به محصول و خدمات دریافت شده از کسب و کارتون نظرسنجی کنید و بین اونها قرعه کشی کرده و به مشتریان کد تخفیف بدید.

تایید کد محصول و قرعه کشی

روی محصولات میتونید کد درج کنید و اون کدها رو داخل پنل پیامک یک پوز وارد کنید تا مشتری اگر از فروشگاه دیگه ای خرید کرد، برای اطمینان از اصل بودن محصول کد رو به شماره اختصاصی ارسال کنه و از خرید خودش مطمئن بشه.

وب سرویس پنل پیامک یک پوز

با آشنایی با برنامه نویسی و به کارگیری وب سرویس می‌توانید سایت و یا هر نرم افزاری را به پنل پیامک یک پوز متصل کنی و برنامه خودت قدرت بدی.

پس همین الان ثبت نام کن و با دریافت مستندات کار خودت رو شروع کن.

اتصال به نرم‌افزارهای حسابداری و اتوماسیون

اگر از نرم افزار های open source استفاده می کنید، در چند ثانیه وب سایت و نرم افزار خودتون رو به پیامک مجهز کنید.

با یک پوز به روز باشید

کارشناسان ما در آکادمی مقاله های خوبی برای تحول و پیشرفت در کسب و کارتون آماده کردن حتما یه سر بزنید، حتی اگر یک نکته هم یاد بگیرید پیشرفت میکنید